Praca Lakiernik samochodowy

Dodano: 16.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2000 - 2300 € / godzinę
Rekrutacja zdalna

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Lakiernik samochodowy
Amsterdam
V-004149

Obowiązki:

  • Montaż, demontaż elementów i przygotowanie samochodu pod malowanie.
  • Prace przygotowawcze (piaskowanie, szpachlowanie i używanie primerów).
  • Przygotowanie farb oraz lakierowanie samochodów.
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia na własnej działalności i/lub ZZP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku lakiernika, min. 3 lata (warunek konieczny).
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziany samochód prywatny.

Oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawka: 550 euro netto/ 40 h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-cove-bo/polityka-prywatnosci.html

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwa-rzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Produkcja i Logistyka
+48 77 545 75 75
Technika i Budownictwo
+48 77 545 75 55

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).