Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Lakiernik przemysłowy

ikona Zachodnia Bawaria
ikona Dodano: 12.05.2022

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta, dużej niemieckiej firmy z branży lakiernictwa przemysłowego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik przemysłowy

Twój zakres obowiązków

  • lakierowanie konstrukcji przemysłowych
  • piaskowanie konstrukcji przemysłowych
  • dokładność i rzetelność
  • dbałość o narzędzia pracy

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie
  • punktualność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

Mile widziane

  • własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • jednozmianowy system pracy
  • dodatki za pracę w święta
  • bezpłatne zakwaterowanie, audytowane przez klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie, 2200-2300 EUR Netto wypłacane na czas, w EURO
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długi/stały kontrakt
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 2200-2300 EURO NETTO/MIESIĄC

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO LAKIERNIK – APLIKUJ

  • Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
  • Zatrudnimy was oboje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą platformy lub o kontakt telefoniczny.

Nr tel.: +48 503 931 111

Dołącz do nas już dziś!

EU Workers Sp. z o.o.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Austrii. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy austriacką umowę o pracę opartą austriackie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Klauzula informacyjna więcej
Lakiernik przemysłowy
ikonaZachodnia Bawaria
EU Workers