Praca Lakiernik proszkowy/Piaskarz - niewymagana znajomość j. niemieckiego

Dodano: 29.11.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Lakiernik proszkowy/Piaskarz - niewymagana znajomość j. niemieckiego
Weingarten
WEIN/DE/2021

Obowiązki
- ustawienie automatycznej kabiny lakierniczej
- malowanie proszkowe, piaskowanie maszyn i części maszyn
- ręczne (ponowne) lakierowanie metodą Airless lub proszkowo
- stawka: 11,15 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie - 300 euro netto, odciągane z wynagrodzenia
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: WEIN/DE/2021