Dodano: 10.03.2020

Poszukujemy osb do pracy na stanowisku lakiernika
miejsce pracy: cała Polska

Lakiernik, pracownik lakierni, 23-25 zł/ netto/h
Żnin

Obowiązki
- praca na stanowisku lakiernika
- nanoszenie powłok malarskich na różne powierzchnie w kabinie malarskiej

Wymagania
- doświadczenie zawodowe - warunek konieczny
- zaangażowanie i chęć do pracy
- zdolności manualne

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie

  • 23 - 25 zł/ h netto na umowie
  • 35 zł na działalności gospodarczej
- wypłaty ZAWSZE tygodniowe
- zakwaterowanie w wysokim standardzie ( koszty zakwaterowania po stronie pracodawcy)
- możliwość pracy na projektach w całej Polsce i Europie
- opiekę koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

Więcej informacji pod numerem telefonu 537 513 371

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

RODO
Żnin
MP Michał Piotrowski