Dla naszego klienta, znanej sieci warsztatów poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Lakiernik

Pomocnik lakiernika

Blacharz

Lakiernik, blacharz

Venlo

Obowiązki:

- wszystkie czynności związane z lakiernictwem i blacharką

Wymagania:

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy o tym profilu

- znajomość jednego z 3 języków: angielski, niemiecki, holenderski

Oferujemy:

- umowę o pracę z pracodawcą holenderskim
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- ubezpieczenie i zakwaterowanie (pokoje z dostępem do internetu w domach)
- dojazd do pracy
- zwrot za dojazd do pracy jeśli własnym samochodem
- możliwość pracy na długi okres czasu
- opieka polskich koordynatorów
- gwarantowane 40 godzin tygodniowo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).