Firma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia Skilled Staff Solution Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19190.

Praca od zaraz!

Aktualnie dla swojego klienta z branży motoryzacyjnej w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lakiernik

Bydgoszcz

Obowiązki

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie pojazdów

Wymagania

  • wykszłatcenie techniczne (min. zasadnicze zawodowe)
  • umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania/śrutowania
  • umiejętność lakierowania pojazdów na mokro
  • mile widziane doświadczenie w lakierowaniu pojazdów
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywaycjny system wynagrodzenia

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Lakiernik

Bydgoszcz

Skilled Staff Solution Sp. z o.o.