Renomowana firma z wieloletnim stażem w branży zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności jak i bez orzeczenia, na obiekty handlowe, przemysłowe oraz mieszkalne na terenie Trójmiasta i okolic

Kwalifikowany pracownik ochrony
Gdynia

Obowiązki
- dbanie o powierzone mienie
- przestrzeganie procedur i wytycznych wynikających z planu ochrony obiektu.
- patrolowanie terenu obiektu
- kontrola zabezpieczenia pomieszczeń
- wyrywkowa kontrola trzeźwości pracowników
- wykonywanie innych zadań i poleceń przełożonych wynikających z umowy.

Wymagania
- aktualne orzeczenie lekarskie
- punktualność
- brak uzależnień
- dodatkowym atutem będzie:
       - posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
       - samozatrudnienie

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- umundurowanie i wyposażenie
- niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy
- prywatny pakiet medyczny
- możliwy zwrot kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr 695 910 554 lub przesłanie CV (w formacie PDF) na adres: Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdynia

Ekotrade Sp. z o.o.