Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Dodano: 26.12.2021
Umowa zlecenie
Część etatu
2800 - 6500 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Jesteśmy partnerem aplikacji przewozowych, takich jak Uber, Uber Eats, Glovo i innych. Zatrudniamy kurierów i kierowców we wszystkich miastach obsługiwanych przez te aplikacje w Polsce.

Wybierz polecanego partnera i zacznij zarabiać już jutro!

Kurier Uber Eats

Wrocław

Obowiązki

▶️ CZYM JEST UBER EATS?
Uber Eats to platforma do zamawiania jedzenia z restauracji. Klient zamawia i opłaca jedzenie za pomocą aplikacji, restauracja przygotowuje zamówienie, a kurier odbiera je i przekazuje do klienta.

▶️ JAK ZACZĄĆ?
Jedyne, czego potrzebujesz by zacząć, to partner, który zaproponuje Ci umowę! UDriver to partner polecany przez Uber - gwarantujemy terminowe, cotygodniowe wypłaty, stałą pomoc naszych konsultantów oraz liczne bonusy dla dostawców.

Wymagania

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?
Ile chcesz! Dosłownie. W Uber Eats jesteś sam sobie szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie albo tylko popołudniami czy też w weekendy. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. Aplikacja pozwala na pracę od 10:00 do 23:00.

▶️ CZEGO POTRZEBUJESZ DO PRACY?
1. Pojazd. To może być auto, ale nie jest wymagane. Wystarczy skuter, motocykl, rower lub nawet hulajnoga.
2. Umowa z partnerem - czyli z nami. Dzięki niej możesz otrzymywać wypłaty z Uber Eats.
3. Torbo-plecak termiczny. Można go nabyć w sklepie Ubera, ale aktualnie prowadzimy akcję "Torby za darmo dla nowych kurierów"! Wystarczy, że zgłosisz się do nas.

Oferujemy

▶️ ILE ZAROBISZ?
Nasi kurierzy zarabiają w granicach 3000-8000 zł brutto miesięcznie. Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

▶️ JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE?
Wynagrodzenie otrzymujesz cotygodniowo na swoje konto bankowe.

Administratorem danych osobowych jest: Udriver sp. z o.o., 02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 81/7, NIP: 7010896409. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.