Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KURIER, DOSTAWCA JEDZENIA W BOLT FOOD - Trójmiasto

Dodano: 26.12.2021
Umowa zlecenie
Część etatu
3000 - 6500 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Jesteśmy partnerem aplikacji przewozowych, takich jak Uber, Glovo, Bolt Food i wielu innych. Zatrudniamy kurierów i kierowców we wszystkich miastach obsługiwanych przez te aplikacje w Polsce.

Wybierz nas i zacznij zarabiać choćby jutro!

KURIER, DOSTAWCA JEDZENIA W BOLT FOOD - Trójmiasto

Gdańsk

Obowiązki

▶️ JAK ZACZĄĆ PRACĘ?
Potrzebujesz posiadać swój lub pożyczony pojazd (to może być auto, skuter, motocykl, rower, hulajnoga)
Oprócz tego wymagana jest:
- dowolna torba termiczna lub torba z logo Bolt Food (wyślemy Ci ją za opłatą!)
- pełnoletniość
- smartfon z dostępem do internetu
- trochę wolnego czasu

Wymagania

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?
W Bolt Food jesteś sam/a sobie szefem i to Ty decydujesz, ile chcesz pracować. Nie musisz nawet ustalać z nikim grafiku!
Aplikacja działa od rana do wieczora, a Ty możesz pracować o dowolnej porze, np. tylko w weekendy albo też kilka godzin każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. Jeździsz, kiedy chcesz - po prostu logujesz się do aplikacji jako gotowy dostawca i wykonujesz zlecenia, które pojawią się w Twoim telefonie.

Oferujemy

▶️ ILE ZAROBIĘ?
Twój zarobek zależy od poświęconego na pracę czasu, a także szybkości kuriera w poruszaniu się po mieście.
Płacone masz za każdą dostawę z osobna. A ile? Sprawdź poniżej:
1) za odbiór i dostawę zamówienia otrzymasz na start 7 PLN
2) + za każdy pokonany kilometr otrzymasz 1,50 PLN,

ale to nie wszystko! Dla pierwszych osób stawki są liczone x1,5 lub x2
- Łącznie za kurs wyjdzie Ci średnio między 14 a 30 PLN!
- W ciągu godziny możesz wykonać od 2 do 4 kursów.

▶️ KIEDY I JAK DOSTANĘ WYPŁATĘ?
Wynagrodzenie otrzymujesz co tydzień na swoje konto bankowe.

Administratorem danych osobowych jest: UDRIVER Sp. z o.o. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.