Praca Kurier, dostawca DeliGoo

Dodano: wczoraj
Umowa zlecenie
Część etatu
15 - 25 zł / godzinę

Kurier, dostawca DeliGoo

Częstochowa

Obowiązki

▶️ Co to jest DeliGoo?
DeliGoo to platforma współpracująca ze sklepami i restauracjami. Poprzez swoją aplikację mobilną komunikuje kurierom nowe zamówienia z punktów partnerskich. Klient zamawia zakupy/jedzenie na stronie danego punktu, lokal przygotowuje paczkę, a kurier odbiera ją i przewozi pod adres klienta (wyznaczony w aplikacji).

▶️ Jak zacząć?
Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to:
- umowa zlecenie z nami,

- pozytywnie odbyta rozmowa z pracownikiem DeliGoo, który wdroży Cię do pracy i przekaże sprzęt
- dobry humor i uprzejme nastawienie - to warunek konieczny :)

W tej pracy możesz poruszać się własnym lub służbowym autem.

Wymagania

▶️ Ile będę pracować?
Sam to ustalisz z supportem DeliGoo! Dosłownie. Obowiązuje ustalany co 2-3 tygodnie grafik. Możesz wykonywać pracę codziennie, w dowolnych godzinach między 11:00 a 22:00. Możesz też traktować tę pracę jako dorywczą, np. na weekendy, albo wieczorami. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania.

Oferujemy

▶️ Ile zarobię?
Stawka godzinowa w Częstochowie wynosi 18,30 zł/h + zwrot kosztów paliwa w postaci 0,35 zł za każdy pokonany kilometr.
Ewentualne koszty najmu sprzętu - toreb, terminala etc. - do uzgodnienia z koordynatorem oddziału przy wdrożeniu.

Nasi kurierzy zarabiają w granicach 3000-4000 zł brutto miesięcznie. Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy. Wynagrodzenie otrzymujesz na początku miesiąca za poprzedni miesiąc - przelewem na swoje konto bankowe.

▶️ Wyposażenie w pracy.
W pełni Cię wyposażymy w:
- torby termiczne, małą i dużą (samochodową/rowerową),
- saszetki/nerki na karty i gotówkę
- aplikację mobilną do pracy
- terminal
- i inne gadżety ułatwiające realizację zamówień.
W każdym momencie pracy polegasz też na stałym kontakcie z supportem (w razie jakichkolwiek problemów z zamówieniem), na bieżąco otrzymujesz wszelkie informacje i szkolenie przed rozpoczęciem.

Administratorem danych osobowych jest:
CITYDRIVE sp. z o.o., 51-411 Wrocław, al. Brucknera 24-26, NIP: 8952208580
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.