Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kucharz w stołówce pracowniczej

ikona Dodano: 05.06.2022

Masz doświadczenie w pracy w kuchni, szukasz stałego zatrudnienia i nowych wyzwań? Zapraszamy do kontaktu! Zatrudniamy także obcokrajowców z komunikatywnym językiem polskim.

Kucharz w stołówce pracowniczej
Jelcz-Laskowice

Obowiązki

- Dobra organizacja pracy
- Zapewnienie wysokiej jakości (także wizualnej) serwowanych dań według obowiązujących norm i standardów
- Utrzymywanie czystości w obrębie swojego stanowiska pracy

Wymagania

 Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność planowania i punktualnej realizacji zadań
- Znajomość zasad i nowoczesnych technik w praktyce kulinarnej
- Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy

- Stałe zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
- Profesjonalne wdrożenie do pracy
- Możliwość rozwoju
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 11-19

ikonaJelcz-Laskowice
Businessbar.Pl Sp. z o.o.