Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kucharz (Schwarzwald)

ikona Schönau im Schwarzwald
ikona Dodano: 18.05.2022

Quickjobs.de Personal Management- jesteśmy firmą pośrednictwa pracy z siedzibą w Turyndze w Niemczech, istniejemy od 2013 roku. Naszym zadaniem jest wyszukiwanie i rekrutowanie kandydatów do pracy, zarówno specjalistów wszystkich branż, jak i pomocników, ze zróżnicowaną znajomością języka niemieckiego. Zapraszamy do nas każdego, kto planuje wyjazd do krajów niemieckojęzycznych. Doradzimy, przedstawimy nasze oferty pracy i skoordynujemy przyjazd.

Naszym mottem jest doprowadzenie do zadowolenie pracownika, jak i również naszego klienta.

Kucharz (Schwarzwald)
Schönau im Schwarzwald

Obowiązki

  • prace przygotowawcze (mise en place)
  • przygotowywanie posilkow
  • samodzielna praca w kuchni
  • Dbanie o porzadek na miejsce pracy i sprzetu
  • właściwe obchodzenie się z żywnością i sprzętem roboczym

Wymagania

  •  min. 2-letnie doświadczenia w pracy jako kucharz
  • mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 1.800,-€ netto (w zaleznosci od kwalifikacj)
  • praca od konca maja
  • napiwki
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy
  • stałe zatrudnienie, praca 5 dni w tyg. po 8h.
  • możliwe nadgodziny do wypłaty
  • zakwaterowanie przy hotelu - restauracji zapewnia pracodawca gratis
  • wyzywienie zapewnia pracodawca gratis

Aplikacje prosze kierowac na:
+49 36844 309545
www.praca.click/jobs

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

ikonaSchönau im Schwarzwald
Quickjobs.de