Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kucharz Kebab

ikona Dodano: 10.05.2022
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 6200 - 7200 zł / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem, na samodzielne stanowisko kucharza w lokalu serwującym dania typu kebab.

Kucharz Kebab

Warszawa
010/WAW

Obowiązki

- Obsługa maszyn, robienie dań
- Bieżące zamówienia towaru i dbałość o zatowarowanie
- Dbanie o czystość lokalu i maszyn

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie
- Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
- Znajomość kuchnii i receptur oraz sprzętu i technologii
- Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
- Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego
- Niekaralność

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne i premię kwartalną
- Umowę na okres roku, kursy doszkalające
- Po okresie próbnym umowę o pracę
- W pełni wyposażony punkt w samym centrum stolicy
- Pakiet obiadowy

Więcej informacji pod telefonem: +48538990009

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWarszawa
Handkraft Tomasz Motal