W celu bezposredniego zatrudnienia kucharza przeprowadzamy rekrutacje dla naszego niemieckiego klienta w okolicach Darmstadt.

Kucharz
okolice Darmstadt/Hesja

Obowiązki

  • praca przy taśmie
  • przygotowywanie ciasta
  • wylewanie spodu ciasta kruchego, biszkoptu do foremek
  • mierzenie i ważenie
  • prace zwiazane z pakowaniem oraz kontrola produktu

Wymagania

  • ukończony zawód kucharza potwierdzony świadectwem czeladniczym (warunek konieczny)
  • min.podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy nie jest wymagane

Oferujemy

  • praca od zaraz na czas określony
  • wynagrodzenie poczatkowe 11,83€/h Brutto
  • zatrudnienie 35h w tyg.
  • praca od Pon.-Pt.,
  • możliwe nadgodziny
  • praca na 3 zmiany
  • zatrudnienie w niemieckiej Agencji pracy na niemieckich warunkach
  • pracodawca zapewnia z zakwaterowanie
  • koszt zakwaterowania opłaca pracownik (290€ - pokój 1-osobowy, 220€ - pokój 2-osobowy, 200€ - pokój 3-osobowy)

Prosze o kierowanie aplikacji na:
+49 3683 4664010
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kucharz

Quickjobs.de