Kucharz

Donegal
621

Obowiązki

Praca dla kucharza w Irlandii w prężnie działającej restauracji w miejscowości Donegal.

Poszukujemy doświadczonego szefa kuchni, dla którego gotowanie nie jest tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Zapewnione bardzo dobre warunki finansowe, dla odpowiednio wykwalifikowanego kandydata. Wynagrodzenie roczne w wysokości €25 000 - €39 000 w zależności od doświadczenia. Praca od zaraz do końca października 2018. Zapewnione zakwaterowanie, koszt tylko €50 tygodniowo.

Warunki

Stanowisko: Kucharz
Kraj: Irlandia, Donegal
Nr oferty: 621
Długość kontraktu: Od maja/czerwca 2018 do października 2018
Wynagrodzenie brutto: €25.000/rok-39.000/rok (w zależności od doświadczenia)
Tygodniowy czas pracy: Średnio 40 tygodniowo
Zakwaterowanie: €50 tygodniowo
Wyżywienie: Zapewnione przez pracodawcę, nieodpłatnie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych

Wymagania

Doświadczenie zawodowe: Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku szefa kuchni.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagania dodatkowe: brak danych

Kucharz

Donegal

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial