Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Do nowo otwartego Hotelu Hetman w Siedlcach (ul. Warszawska 133) poszukujemy pracowników na stanowisko - Kucharz (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Kucharz

Siedlce

Twoje główne zadania:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami;
  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni;
  • efektywna współpraca z zespołem;
  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • szkolenie wdrażające;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe