Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Księgowy/księgowa

ikona Stargard
ikona Dodano: 14.07.2022
ikona Umowa o pracę Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Hybrydowa Zdalna
ikona 3500 - 4000 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm  rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych  miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od  czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na  korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana  zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla  pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku. Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych  i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Księgowy/księgowa

Stargard

Twoje zadania:

  • Kontrola i rozliczanie rozrachunków z pracownikami,
  • Udział w procesie zamykania miesiąca i roku.  Księgowanie dokumentów zakupu, poleceń księgowania i wyciągów  bankowych.
  • Przygotowywanie i wykonywanie płatności w systemie księgowym.
  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach księgi głównej.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, przynajmniej B2.
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;
  • Nienaganna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów  podatkowych.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego (VAT,CIT).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w branży transport, spedycja  międzynarodowa (TSL).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (również w pełnym wymiarze godzin)
  • Wysokie zarobki (równomierne do Państwa doświadczenia)

ikonaStargard
Agencja pracy GoWork.pl