Księgowy/a
Poznań

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

- księgowanie wyciągów, przygotowanie płatności;

- zadania zamknięcia miesiąca, uzgodnienia sald, planowanie przepływów pieniężnych;

- sporzadzanie raportów i analiz;

- usprawnienie procesów księgowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe bądź wcześniejsze kursy w obszarze księgowości;

- minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości/finansach;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;

- dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel);

- bardzo dobra znajomość programu SAP lub innego programu finansowego;

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

- chęć rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie z kapitałem zagranicznym, w obszarze RTR;

- praca w dynamicznym, prężnie rozwijającym się zespole, miła atmosfera pracy, międzynarodowy zespół;

- praca z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 8 miesięcy z możliwością przedłużenia;

- bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Podane stawki wynagrodzeń są na podstawie badania wynagrodzeń prowadzonego przez Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.

Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.)

Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Księgowy/a

Poznań

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.