Księgowa/-y AR z j. angielskim
Łódź
9-11-50423

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego/-ej AR z językiem angielskim.

Zakres zadań:

- wystawianie faktur dla klientów i dostawców.

- księgowanie przychodzących płatności.

- procesowanie należności.

- monitorowanie kont klientów i odpowiedzialność za proces wezwań do zapłaty.

- udział w projektach usprawniających proces AR.

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia w księgowości należności (AR).

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

- znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem.

- wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.

- bardzo przyjazna atmosfera w zespole.

- profesjonalne szkolenia.

- konkurencyjny pakiet benefitów.

- atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Łódź

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.