Praca Księgowa/Księgowy

Dodano: wczoraj
Pełny etat
4500 - 6000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

MB Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.  z siedzibą w Swarzędzu poszukuje do swojego zespołu pozytywnej, kompetentnej osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego, ze swojej strony zapewniamy pracę w zgranym i sympatycznym zespole, możliwość awansu zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy: Swarzędz

Księgowa/Księgowy
Poznań

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – CIT, VAT;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • bieżący kontakt z Klientami i urzędem skarbowym.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów prawa handlowego;
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;

Oferujemy

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umowę o pracę/kontrakt B2B;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Benefity:
·  prywatna opieka medyczna
·  dofinansowanie nauki języków
·  ubezpieczenie na życie

Poznań
MB Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.