Praca Księgowa

Dodano: 16.05.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Kim jesteśmy

Ziemię Polską i  spółki z nią współpracujące tworzy zespół profesjonalistów, których łączy wspólna pasja i najważniejszy cel, jakim jest działanie dla dobra środowiska. Od 2008 roku w praktyce wykorzystujemy nasze doświadczenia i wiedzę z zakresu zastosowania mikroorganizmów w nawożeniu. Prowadzimy pięć zakładów produkcyjnych w Polsce, w których opieramy się na naszej unikalnej technologii, umożliwiającej produkcję w pełni organicznych nawozów. Budujemy przyjazne dla  środowiska instalacje i budynki mieszkalne. Wierzymy, że wspierając siły natury, również w produkcji, budownictwie oraz rolnictwie, możemy pomóc przywrócić równowagę środowiska.

Kogo szukamy

Poszukujemy  osób samodzielnych ,ale potrafiących pracować w  zespole, skrupulatnie wykonujących swoją prace, ale szukających możliwości  jej ułatwienia, posiadających  wiedzę i doświadczenie ,ale otwartych na nowe informacje.
 Jeżeli jesteś osobą potrafiącą czerpać satysfakcję z samodzielnej realizacji projektów długoterminowych, to praca z nami może stanowić dla Ciebie realną szansę rozwoju.

Księgowa
Bronisze
Księgowa - Ożarów Mazowiecki

TWOJE ZADANIA:

• prowadzenie pełnej księgowości spółek,

• sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, JPK VAT,

• udział w przygotowywaniu miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych w oparciu o odgórne określone standardy,

• bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US,ZUS, GUS, banki,

• weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym,

• przygotowywanie przelewów bankowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

• wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),

• ok. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• wiedza z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego,

• praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów prawa podatkowego,

• doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

• umiejętność planowania i organizowania pracy,

• samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach,

• bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook),

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• znajomość systemu finansowo-księgowego Insert GT będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• uczestnictwo w projektach wewnętrznych,

• wsparcie doświadczonych współpracowników,

• dobra atmosfera pracy i zgrany zespół.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ziemia Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Partyzantów 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do Ziemia Polska sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ziemia Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Księgowa
Bronisze
Ziemia Polska Sp. z o.o.