Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Krawcowa Szwaczka Krawiec Szwacz

ikona Rawicz
ikona Dodano: 04.07.2022
ikona 3450 - 4400 zł / miesiąc

Firma Fritz Hansen Production Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu wraz z dalszym rozwojem fabryki poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Szwaczka / Krawcowa / Krawiec / Szwacz

Krawcowa Szwaczka Krawiec Szwacz
Rawicz
08

Poszukujemy osób:

- Zorganizowanych, dokładnych i samodzielnych,
- Potrafiących dbać o swoje stanowisko pracy, ceniących czystość,
ład i porządek,
- Zwracających uwagę na detale i szczegóły,
- Uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do ludzi,
* z doświadczeniem

Zadania:
- Szycie maszynowe

W zamian oferujemy:
- Umowę o pracę
- Przyjazną atmosferę
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji
na rynku
- Dobre warunki socjalne w miejscu pracy
- Pracę w ogrzewanej i klimatyzowanej hali
- Wczasy pod gruszą, zapomoga świąteczna
- Pracę od poniedziałku do piątku (dwie zmiany)
- Dofinansowanie do posiłków
- Atrakcyjny system wynagrodzenia godzinowo akordowy
- Wzrost wynagrodzenia w miarę nabywania nowych umiejętności (matryca kompetencji)

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Fritz Hansen Production sp. z o. o., z siedzibą w Rawiczu przy ul. Armii Krajowej 17, dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu
rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy
poufność w procesie rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem HR od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 14.00

Klauzula informacyjna więcej
ikonaRawicz
Fritz Hansen Production sp. z o. o.