Praca Kosmetolog - Kosmetyczka

Warszawa
Dodano: 16.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 4200 zł / miesiąc

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kosmetolog - Kosmetyczka

Kosmetolog - Kosmetyczka
Warszawa

Wymagania

Będziemy od Ciebie wymagać:

- doświadczenia i dużej wiedzy z zakresu wykonywanych zabiegów,

- chęci rozwoju i doskonalenia,

- wysokiej kultury osobistej,

- sumienności,

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:

- wykonywanie manicure oraz pedicure,

- przedłużanie i zagęszczanie rzęs,

- wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych, takich jak: depilacja woskiem, henna, regulacja brwi,

- wykonywanie peelingów kawitacyjnych, mikrodermabrazji, itp.

- utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy

W zamian oferujemy Ci:

- możliwość rozwoju poprzez regularne szkolenia stacjonarne i zewnętrzne,

- pracę w miłej atmosferze,

- motywacyjny system wynagrodzenia,

- elastyczne godziny pracy,

- wyjazdy integracyjne.