Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Koordynatora działu elektrycznego

ikona Poznań
ikona Dodano:04.08.2022

Meliński Minuth to firma, która od prawie 30 lat z sukcesami projektuje i buduje stoiska dla klientów, którzy cenią wyszukany design, ciekawe rozwiązania multimedialne, najwyższą jakość oraz terminowość realizacji. Nie zaszlibyśmy tak daleko bez doświadczonego, ambitnego, a przede wszystkim zgranego zespołu osób, którzy doskonale realizują swoją pracę.

Jeżeli chcesz z nami współtworzyć wspaniałe projekty zapraszamy dołącz do MM Teamu!

Obecnie pilnie poszukujemy:

Koordynatora działu elektrycznego
Poznań

Obowiązki

·       Opracowywanie dokumentacji elektrycznej stoisk zgodnie z regulacjami danego obiektu targowego,
·       Zarządzanie podległą grupą pracowników celem poprawnego i terminowego przygotowywania elementów do transportu,
·       Nadzór nad odbiorem elementów po demontażu i ich ocena jakościowa.

Wymagania

·       Wykształcenie techniczne, min. ukończona szkoła średnia
·       Uprawnienia SEP lub gotowość do ich uzyskania,
·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie targowej mile widziane,
·       Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
·       Prawo jazdy.

Oferujemy

·       Elastyczne formy współpracy,
·       Możliwość rozwoju zawodowego,
·       Dobre warunki i atmosferę pracy,
·       Uczestnictwo w interesujących, międzynarodowych projektach,
·       Bezpłatny parking.

ikonaPoznań
Meliński minuth