BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

 Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator projektu z orzeczeniem o niepełnosprawności
Grudziądz

Obowiązki
·         Koordynowanie projektów,
·         Kontakt z konsultantami,
·         Generowanie podsumowań dla klientów,
·         Tworzenie podsumowań oraz przypomnień dla klientów,
·         Tworzenie dokumentacji,
·         Prowadzenie rozliczeń projektu,
·         Monitorowanie zadań w projektach,
·         Regularne raportowanie oraz prezentowanie stanu projektów,
·         Wspieranie konsultantów w drobnych pracach.

Wymagania
·         Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·         Doświadczenie na stanowisku koordynatora projektu - mile widziane,
·         Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
·         Własny komputer oraz telefon,
·         Dyspozycyjność,
·         Samodzielność w działaniu,
·         Chęć rozwoju.

Oferujemy
·         Umowę o pracę,
·         Prace w warunkach domowych,
·         Pracę 7h dziennie na warunkach dostosowanych do osób niepełnosprawnych,
·         Elastyczne godziny pracy,
·         Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym,
·         Miłą atmosferę w pracy,
·         Możliwość rozwoju.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018
Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp. z o.o.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Grudziądz

BPO NETWORK Sp. z o.o.