Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Koordynator obszaru magazynowo-produkcyjnego

ikona Dodano: 07.06.2022

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy z blisko 30 letnią tradycją, dostarczającej maszyny, akcesoria i komponenty do produkcji mebli dla klientów w całej Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko koordynatora przestrzeni magazynowych.

Miejsce pracy: Opole

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

- pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

- odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

- dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy pracowników przestrzeni magazynowych (6 osób)
  • Nadzór nad niewielkim obszarem produkcyjnym (2 osoby)
  • Optymalizowanie przestrzeni magazynowych
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Realizacja zamówień do wysyłki z działu sprzedaży
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji zgodnie z procedurami i terminami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy jako magazynier
  • Doświadczenie w kierowaniu pracownikami
  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności
  • Uprawnienia na wózek widłowy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnią historią
  • Umowa o pracę z dobrym wynagrodzeniem zasadniczym
  • Premie za osiągane cele
  • Bardzo dobre warunki pracy, wysoka jakość narzędzi pracy, nieprodukcyjne środowisko pracy
  • Lokalizacja firmy w spokojnej „zielonej” okolicy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Marek Nowak tel.: 501 165 622

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Klauzula informacyjna więcej
Koordynator obszaru magazynowo-produkcyjnego
ikonaOpole
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel