KOORDYNATOR LOGISTYKI

Gdynia

Obowiązki

  • zapewnienie pełnej obsługi logistycznej

  • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych

  • dystrybucja i transport towarów

  • optymalizacja procesów logistycznych

  • zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw

  • planowanie i realizacja zamówień wewnętrznych i zewnętrznych

  • współpraca z kooperantami i dostawcami zewnętrznymi

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • kontrola przepływu informacji i dokumentów w gospodarce magazynowej

  • sporządzanie sprawozdań

  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

  • wykształcenie wyższe-  kierunek logistyka, ekonomia

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność strategicznego myślenia

  • otwarte podejście do kwestii operacyjnych oraz biznesowych

  • zaangażowanie w pracę, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność w relacjach międzyludzkich

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji

  • stabilną formę zatrudnienia

  • motywujący system wynagrodzeń

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).