Grupa Saller od lat jest skutecznie działającją firmą na niemieckim, czeskim, słowackim i polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Działamy w obszarach budowlanym, controllingu, ekspansji i wynajmu oraz administracji i zarządzania naszymi objektami. Z ponad 300 zatrudnionymi pracownikami staramy się być partnerem w interesach naszych najemców oraz odpowiedzialnym pracodawcą. Cechuje nas stały rozwój i profesjonalizm.

Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać sięczęścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

Koordynator/-ka (k/m) Księgowości - Biuro Weimar - Legefeld
Weimar

Obowiązki

  • Przejęcie kierownictwa działu księgowości po zakończeniu wdrożenia do pracy w Niemczech

  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań działu w zakresie controllingu, księgowośći

  • Standaryzaja procesów pracy z kolegami z innych krajów

  • Analiza i interpretacja danych dotyczących ekonomiki przedsiębiorstwa i stymulowanie pracy całęgo zespołu

  •  Szczegółowy Controlling rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, brak obawy przed konfliktami z urzędami skarbowymi i doradcami podatkowymi
  • Współpraca  z zespołem przy tworzeniu sprawozdań IFRS

  • Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowywanie raportów dla zarządu firmy i dla doradców podatkowych

  • Współpraca z innymi działami przy przygotowywaniu danych dla biegłych rewidentów

Wymagania

  • Ukończone studia ekonomiczne ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowośći i/lub controlling i/ lub prawo podatkowe, alternatywnie ukończone studia w zakresie prawa

  • Wieloletnie doświadczenia w pracy w tym zakresie

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i kierowania procesami, także jako osoba z innym wykształceniem

  • Komunikatywność, zaangażowanie, pasja tworzenia sukcesu firmy

  • Czynne i samodzielne wsparcie zarządu, gotowość zaangażowania się w międzynarodową rachunkowość Dobra znajmomość pakietu MS Office oraz znajmomość j. polskiego/ angielskiego, dobra znajmomość j. niemieckiego
  • Gotowość odbywania podróży służbowych, także kilkudniowych

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w języku niemieckim.
Zinteresowana/y?
Prosimy o złożenie aplikacji na stronie www.saller-bau.com lub o przesłanie CV z podaniem najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia klikając przycisk Aplikuj
S a l l e r
Dział HR
pytania: Pani Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Weimar

Arcos FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.