Zachodnia firma z siedzibą w województwie zachodniopomorskim produkująca opakowania z tektury litej zatrudni na stanowisko Koordynatora ds. przygotowania wykrojników

KOORDYNATOR ds. WYKROJNIKÓW
Szczecin

OPIS STANOWISKA

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem przygotowania wykrojników

OCZEKUJEMY

– doświadczenia w produkcji wykrojników płaskich na tekturę litą

– odpowiedzialności i niezawodności

Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

umowę o pracę, szkolenia i rozwój zawodowy w rozwijającej się firmie, dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagradzania

KONTAKT:

Prosimy o przesłanie CV: Aplikuj

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

www.5jobs.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Szczecin

5JOBS Rekrutacje Branżowe - DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE