Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa Agencja Zatrudnienia Duijndam International Sp. z o.o. z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika do biura w Rzeszowie.

Koordynator ds. Rekrutacji (Rzeszów, 3301798)
Rzeszów
Nr ref: KdR/ jobs.pl

Opis stanowiska:

  • udział w projektach rekrutacyjnych do pracy za granicą;
  • selekcję nadesłanych aplikacji;
  • telefoniczny i osobisty kontakt z kandydatami (utrzymywanie pozytywnych relacji);
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
  • udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy;
  • budowanie bazy danych kandydatów i ich aktywne poszukiwanie;

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników mile widziane;
  • zainteresowanie branżą HR;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie;
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i komunikatywność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR;
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • umowę o pracę na okres próbny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby spełniające wymagania oraz chętne do podjęcia pracy prosimy o nadsyłanie CV ( ze zdjęciem) z dopiskiem 'Koordynator ds. Rekrutacji' z załączeniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie pod numer 77/4027735.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Rzeszów

JOBS.PL S.A.