Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Koordynator ds. obsługi pacjenta z jęz. angielskim

Dodano: 27.11.2021

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji i warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej chirurgii transmitowanych na żywo. Centrum Medyczne oferuje kompleksowy i profesjonalny zakres usług medycznych z zachowaniem światowych standardów wyposażenia i obsługi pacjenta z kraju i z zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

W związku z prężnym rozwojem KCM Clinic S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. obsługi pacjenta z jęz. angielskim
Jelenia Góra

Obowiązki
• Doradztwo pacjenta zagranicznego, przyjmowanie zapytań pacjentów,
• Współpraca z kontrahentami i placówkami zagranicznymi KCM Clinic S.A.,
• Marketing zagraniczny,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Doświadczenie w samodzielnej zadaniowej pracy,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie,
• Logiczne i analityczne zdolności myślenia,
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
• Bardzo dobra znajomość social media i marketingu internetowego,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej znanej na rynku międzynarodowym klinice medycznej,
• Szkolenie wdrożeniowe i przyjazną atmosferę pracy,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Rozwój personalny na poziomie globalnym,
• Elastyczny czas pracy,
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowana/y stabilnym, rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!
KCM Clinic S.A.