HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Każdy kandydat, którzy nawiążę z nami współpracę zostaje zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta.

Koordynator ds. obsługi klienta z j.francuskim
Sosnowiec
2019/S/K

Obowiązki:
• wspieranie przydzielonej grupy kluczowych francuskich i belgijskich klientów firmy w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu
• przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy
• ścisła współpraca z inżynierem sprzedaży zlokalizowanym we Francji/Belgii w zakresie zamówień i bieżącej współpracy z klientem
• współpraca z innymi działami firmy na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja
• analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień
• uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach

Wymagania:
• biegła znajomość języka francuskiego
• dobra znajomość języka angielskiego (język korporacyjny - komunikacja wewnętrzna w ramach firmy)
• wykształcenie licencjackie/magisterskie
• umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi
• intensywne 4-tygodniowe szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury, produkty
• przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
• elastyczny system czasu pracy
• przejrzystą ścieżkę kariery

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Sosnowiec

HR Partner Monika Pszuk