Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Koordynator ds organizacji warsztatów kulinarnych

ikona Warszawa
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Pełny etat Część etatu
ikona Stacjonarna

Akademia Kulinarna GoCook przy ulicy Jutrzenki 76 w Warszawie, poszukuje do współpracy:

Koordynator ds organizacji warsztatów kulinarnych
Warszawa

Obowiązki

  • Przygotowywanie sali pod wydarzenia kulinarne wg wytycznych
  • Koordynacja warsztatów w czasie ich trwania
  • Sprawdzanie i weryfikacja stanu zamówień produktów spożywczych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Poszukujemy osoby dyspozycyjnej również wieczorami i w weekendy
  • Wymagamy aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Chętnie osoby ze statusem studenta

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia od podstaw
  • umowę zlecenie na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia:)
  • przepyszne jedzenie
  • miłą atmosferę i zgrany zespół
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • jeśli event skończy się późno, zamówimy Ci taksówkę:), abyś bezpiecznie dotarł/ła do domu.

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja trwa do 01.2023:)

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

ikonaWarszawa
GoWork.pl