Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator BHP (zlecenia, b2b)

Łódź

Obowiązki

- tworzenie standardów BHP prac na budowach oraz bieżąca kontrola ich przestrzegania

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu BHP (w tym studia podyplomowe)
- 5 lat doświadczenia w branży
- gotowość do pracy na terenie Polski, głównie województwa łódzkiego, mazowieckiego, małopolskiego i śląskiego
- znajomość pakietu MS Office
- samodzielność
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- stabilną pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Łódź

Lepsza Praca