W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości (Niemcy, 2855282)
Stuttgart
PP

Obowiązki:

  • Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
  • Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
  • Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

  • Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub podstawowym
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
  • Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
  • Opiekę medyczną na terenie Niemiec
  • Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. i spełniające wymagania prosimy

o przesłanie aplikacji CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

Ogłoszenie anonimowe