Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kontroler Finansowy

Dodano: 09.10.2021

Kontroler Finansowy

Łódź
PL46766

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, realizujemy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Kontrolera Finansowego

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prognoz finansowych i budżetów
  • weryfikacja i analiza raportów
  • bieżąca kontrola wyników i podejmowanie inicjatywy w przypadku ryzyka nieosiągnięcia zakładanych celów
  • tworzenie analiz ad hoc na potrzeby działów wewnętrznych
  • przygotowywanie analiz marżowości oraz kalkulacji cen produktów
  • zarządzanie kosztami, raportowanie i analiza odchyleń
  • tworzenie nowych narzędzi potrzebnych do analizy kosztów
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i rekomendowania nowych rozwiązań

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • znajomość systemu SAP
  • umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."