Firma Mielewczyk Spółka Jawna specjalizująca się w produkcji drobiu posiada dwa oddziały: Dzierżążno (siedziba główna) oraz Gowidlino. Dostarcza produkty do odbiorców krajowych oraz zagranicznych.

Wraz z dalszym planami ekspansji firmy, poszukujemy wyjątkowych, pełnych entuzjazmu osób na stanowisko:

kontroler ds. jakości

Kontroler ds. jakości

Kawle

Obowiązki

  • kontrolowanie procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji systemu jakości,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • pomoc w aktualizacja procedur i instrukcji,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników,
  • planowanie i wdrażanie działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • kontrolowanie jakości wyrobów gotowych,
  • reprezentowanie firmy przed instytucjami kontrolującymi,
  • nadzór nad higieną pracowników, hal produkcyjnych oraz otoczeniem zakładu.

Wymagania

  • znajomość procesów technologicznych oraz systemów jakości w branży spożywczej,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: technologia żywności lub pokrewne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera ds. jakości,
  • otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, działania pod presją czasu,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • stabilne oraz pełne wyzwań zatrudnienie w firmie Mielewczyk,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenie i podjęcia się nowych wyzwań,

  • szkolenia z zakresu wykonywanej pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane, chcące wspólnie budować sukces firmy prosimy o przesłanie

  • CV.

Powyższe dokumenty prosimy przesłać na adres e-mail: Aplikuj podając w tytule nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kawle

Mielewczyk Spółka Jawna