Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konsultant telefoniczny z j. angielskim

ikona Poznań
ikona Dodano:04.12.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat Część etatu Dodatkowa
ikona Stacjonarna
ikona 25 zł / godzinę

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102). Aktualnie prowadzimy rekrutację dla jednego z naszych klientów na stanowisko:

Konsultant telefoniczny z j. angielskim
Poznań

Obowiązki:

  • kontakt telefonicznym firmami zagranicznymi
  • wykonywanie zlecenia stacjonarnie w Poznaniu, w godzinach: pon-pt 9:00 – 16:00

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę
  • aktualny status studenta
  • pełna dyspozycyjność do wykonywania zlecenia w datach 2.12 (szkolenie) oraz 5.12 – 20.12 z możliwością przedłużenia zlecenia również w styczniu

Oferujemy:

  • umowę zlecenia ze stawką 25 zł/brutto/h
  • pracę w miłej atmosferze ze wsparciem przełożonego
  • lokalizację biura w Poznaniu
  • gotową, sprawdzoną bazę kontaktów
  • możliwość wykorzystania swoich umiejętności językowych
  • możliwość wzięcia udziału w kolejnych projektach realizowanych przez firmę
Jeśli znasz j. angielski w stopniu komunikatywny to nie wahaj się i aplikuj!

Pamiętaj, by na CV dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Klikając w przycisk "Aplikuj" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez OUTWORKING SA danych osobowych zawartych w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan niniejszym aplikuje.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPoznań
GRUPA OUTWORKING