Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna

ikona Dodano: 31.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 3600 - 5000 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny oraz uzupełnianie formularzy online. Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub call center to ta oferta czeka na Ciebie.

Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Kraków

Obowiązki

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
  • Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C
  • Współpraca przy ciekawych projektach

Wymagania

  • Dobra dykcja
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętność swobodnej rozmowy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe
  • Umiejętności interpersonalne do nawiązywania kontaktów z klientami
  • Samodzielność i samodyscyplina

Oferujemy

  • Umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS ( DLA STUDENTÓW WYNAGRODZENIE NETTO=BRUTTO ) lub umowa współpracy B2B (wg Twoich preferencji).
  • Signing Bonus - Bonus za podpisanie umowy - dodatkowe wynagrodzenia w wysokości 360 zł brutto
  • Przejrzysty system wynagrodzeń (gwarantowana podstawa oraz premia miesięczna)
  • Statystyki premii widoczne na bieżąco online (stawki premii: do 30%)
  • Firmowy laptop oraz słuchawki
  • Szkolenie wstępne i projektowe
  • Płatna przerwa na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia
  • Otrzymujesz wynagrodzenie za czas spędzony na szkoleniach grupowych, szkoleniach indywidualnych, pracy na kampanii oraz przerwach
  • Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami.
  • Merytoryczne wsparcie i bieżące szkolenia 1:1 oraz grupowe
  • Stawka godzinowa z maksymalną premią nawet 25 zł brutto

Klauzula informacyjna więcej
ikonaKraków
Cloud Call Center Sp. z o.o.