Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konsultant ds. rekrutacji

ikona Dodano: 02.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym polskich pracowników.

Obecnie, dla nowo powstałego oddziału we Wrocławiu, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Konsultant ds. rekrutacji
Wrocław

Obowiązki:

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end. (redagowanie i publikowanie  ogłoszeń, prowadzenie selekcji kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych),

- umawianie spotkań, których z biegiem czasu będzie coraz mniej,

- prowadzenie dokumentacji i raportowaniem działań rekrutacyjnych,

- wyszukiwaniem nowych strategii/źródeł dotarcia do kandydatów.

Wymagania:

- doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

- samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

- skrupulatności, dobrej organizacji i zaangażowania w realizację określonych celów,

- bardzo dobrej znajomości j. polskiego,

- doskonałej umiejętności w posługiwaniu się w Social Media (Facebook, Instagram), chęć wdrożenia się w nowe narzędzia pracy.

- prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!

Oferujemy:

- 8 godzin dziennie,
- bez weekendów,
- dzienna zmiana,
- poniedziałek - piątek.

 Świadczenia dodatkowe:

- telefon służbowy,
- samochód służbowy.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWrocław
Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.