CREW FOR YOU nowoczesna agencja pracy, która współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi korporacjami na polskim i zagranicznym rynku pracy. Firma, której celem jest zaoferowanie pracownikowi bezpiecznego zatrudnienia, ale również stanowiska dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb. CREW FOR YOU cechuje przyjazne podejście do każdego kandydata oraz wsparcie na każdym etapie rekrutacji.

KONSULTANT Call Center

Wrocław

Obowiązki:

·        Aktywne pozyskiwanie klientów
·        Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta
·        Monitorowanie rynku pod kątem nowych szans sprzedażowych fotowoltaiki
·        Weryfikowanie i rejestrowanie nowych firm w CRM
·        Zarządzanie bazą klientów
·        Tworzenie raportów
·        Realizowanie dodatkowych zadań zlecanych przez przełożonego, związanych ze wsparciem sprzedaży fotowoltaiki

Jeśli:

·        Jesteś komunikatywny, otwarty, energiczny oraz nastawiony na realizację wyznaczonych celów;
·        Sumiennie i z pełnym zaangażowaniem podchodzisz do realizacji powierzonych zadań;
·        Lubisz wyzwania;
·        Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy Ci:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
·        Współpracę z klientami biznesowymi
·        Istniejącą bazę klientów, na której będziesz pracować
·        Wynagrodzenie stałe  - 13 zł netto/h oraz premia zależna od Twoich wyników
·        Elastyczne godziny pracy
      Program szkoleniowy, który wprowadzi Cię w systemy i naszą ofertę produktową (czas trwania szkolenia podlega wynagrodzeniu)
Pr

NIE CZEKAJ ! JUŻ DZIŚ APLIKUJ DO NAS, A PO ZAPOZNANIU SIĘ Z TWOIM CV SKONTAKTUJEMYSIĘ Z TOBĄ TELEFONICZNIE

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.
Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w CREW FOR YOU Sp. z o.o. prosimy o kontakt pod adresem email: info@crewforyou.pl

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Wrocław

Crew For You Sp. z o.o.