Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KONSTRUKTOR ukł. pneumatycznych

Dodano: dzisiaj

Firma KH–Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

KONSTRUKTOR ukł. pneumatycznych
Kajetanów

Obowiązki

  • sporządzanie układów pneumatycznych, hydrauliki siłowej, elektrycznych;
  • przygotowywanie schematów i obliczeń układów hamulcowych i zawieszeń pojazdów ciężarowych;
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, produkcyjnej oraz instrukcji obsługi;
  • tworzenie nowych lub doskonalenie istniejących produktów;
  • nadzór nad projektem w kolejnych etapach wdrożenia;
  • rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych napotkanych podczas realizacji projektu.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych układami hydraulicznymi, pneumatycznymi, elektrycznymi;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność, innowacyjność;
  • chęć rozwoju i dalszej nauki;
  • samodzielność przy realizacji projektów;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora.

Oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
PRACA NA STAŁE.

CV prosimy przesyłać na adres:

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy – art. 13 RODO* :

Kajetanów
KH-KIPPER Sp. z o.o.