Ikona wybranych ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konstruktor, technolog

ikona Bielsko-Biała
ikona Dodano:25.05.2023
ikona Umowa o pracę Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України
Ikona wybranych ofert Dodaj do aplikowania

Poszukiwani są kandydaci do pracy na produkcję

Konstruktor, technolog
Bielsko-Biała

Obowiązki

  • Opracowywanie projektów, konstrukcji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Normowanie procesów technologicznych
  • Poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań technologicznych

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Znajomość rysunku technicznego, czytanie dokumentacji technicznej
  • Wiedza techniczna
  • Zdolności managerskie

Oferujemy

  • Umowa o pracę / B2B
  • Grafik pracy: pon-pt 8h (06:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Wynagrodzenie: 7500-8000 PLN/mies. netto
  • Miejsce pracy: Jasienica

O firmie:
Produkcja i montaż elementów stolarki aluminiowej

ikonaBielsko-Biała
Apical Consulting Sp. z o.o.
subscribe Powiadom mnie o podobnej ofercie