KONSTRUKTOR

Dodano: 19.02.2020

LOB S.A. z siedzibą w Lesznie, ul. Magazynowa 4 jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży  i usług serwisowych.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Leszno
KON/2020

Obowiązki

  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • tworzenie i modyfikacje dokumentacji technicznej
  • udział we wdrażaniu nowych wyrobów i rozwiązań technicznych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • współpraca z działami R&D w ramach grupy ASSA ABLOY

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane wyższe techniczne
  • Zainteresowania w kierunku mechaniki i chęć sprawdzenia się w projektowaniu konstrukcji mechanicznych
  • Użytkowa znajomość SolidWorks, biegła umiejętność posługiwania się programem będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora i w zakresie rozwoju nowych produktów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację (B1)
  • Duża kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w zakresie powierzanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym, otwartym zespole,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Umowę o pracę.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę LOB S.A.
z siedzibą w Lesznie w zakresie wymienionym w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)§1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)”

 Oraz w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę LOB S.A. z siedzibą w Lesznie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 22(1) § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia)”

Klauzula informacyjna dostępna jest pod poniższym linkiem:

KONSTRUKTOR
Leszno