Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konserwator maszyn i urządzeń - przepompownia wody i ścieków

Dodano: 18.10.2021

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą kotłów parowych (gazowych i na biomasę)
  • nadzór nad pracą pompowni wody oraz ścieków
  • wykonywanie konserwacji armatury wodnej i ściekowej, a także jej wymiana w przypadkach zużycia lub awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub energetycznym
  • doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze
  • wiedza w zakresie działania urządzeń wodnych i ściekowych
  • mile widziane uprawnienia energetyczne z grupy II (cieplne)
  • komunikatywność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • motywacyjne wynagrodzenie + premia
  • bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii oraz przedszkola, dofinansowanie do obiadów, kartę Multisport i inne
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych
  • możliwość zdobywania doświadczeń i czerpania wiedzy od współpracowników
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swój potencjał
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca w systemie trzyzmianowym)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Lesaffre Polska S.A.

Lesaffre Polska S.A. w Wołczynie – firma ze 160 – letnią tradycją i doświadczeniem w przemyśle fermentacyjnym – producent najwyższej jakości drożdży piekarskich oraz dodatków piekarniczych w kraju poszukuje osoby na stanowisko:

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ – PRZEPOMPOWNIA WODY I ŚCIEKÓW.

Informujemy, że administratorem danych jest Lesaffre Polska S.A. z siedzibą w Wołczyn, ul. ul. Dworcowa 36 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.