Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Konserwator/Magazynier

Dodano: 25.04.2022

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konserwator/Magazynier

Kraków

Obowiązki

- prace związane okresowymi przeglądami maszyn CNC (wg. dokumentacji DTR)-możliwość przeszkolenia
- nadzór nad dostawami, oraz wysyłką materiału
- nadzór nam magazynami: materiałowym oraz wyrobów gotowych (przyjęcia, wydania, przygotowywanie przesyłek)
- wykonywanie drobnych prac ślusarskich
- regularna kontrola wydziału produkcyjnego, oraz usuwanie ewentualnych usterek.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- skrupulatność
- doskonała organizacja pracy
- zaangażowanie
- zainteresowania z zakresu mechaniki i budowy maszyn będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- dodatkową, prywatną opiekę medyczną

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez naszą stronę internetową:

Kraków
Piotr Wąsik SpecialTech