Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Komisjoner Pracownik magazynu

ikona Unna
ikona Dodano: przedwczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 9000 - 11500 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

Do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner Pracownik magazynu

Unna

Obowiązki

·      komisjonowanie artykułów (lekki asortyment: odzież sportowa)
·      praca ze skanerem
·      kontrola jakości towarów
·      pakowanie, etykietowanie, składowanie kartonów
·      rozmieszczanie towarów w magazynie

Wymagania

·      dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
·      sumienność

Oferujemy

·      legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach- niemiecka umowa o pracę
·      wynagrodzenie 12 EURO brutto/h
·      gwarancja godzin
·      dodatki za pracę w godzinach nocnych 25%
·      dodatki za pracę w niedziele 50%
·      dodatki za pracę w święta 100%
·      ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną, płatny urlop
·      zakwaterowanie o wysokim standardzie 12 euro/ dziennie
·      możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania niemieckiego zwrotu podatku
·      pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
·      pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Praca w magazynie odzieżowym
Znajomość języka nie jest wymagana

Klauzula informacyjna więcej
ikonaUnna
Kornelia Repel Rekrutacje