Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Komisjoner / pakowacz - Edeka, Netto - dużo godzin

ikona Krefeld
ikona Dodano: wczoraj

UNIWORK Sp.zo.o. - Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Komisjoner / pakowacz - Edeka, Netto - dużo godzin
Krefeld
2

Obowiązki

Firma niemiecka zatrudni osoby w magazynach Edeka, Netto w miejscowości Krefed, Kerpen, Balingen na  stanowisku:

 KOMISJONERA/PAKOWACZA

OPIS STANOWISKA

- zbieranie zamówień spożywczych przy pomocy systemu głosowego w języku niemieckim (Pick by Voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,
- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,
- ogólne prace magazynowe.

Wymagania

- znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem Pick-by-Voice     liczby od 1-100 i podstawowe komendy)
- gotowość do wyjazdu do Niemiec,
- chęć do pracy
-własny środek transportu mile widziany (zwrot kosztów amortyzacji)

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie
- stawkę od 10,45-15 euro brutto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki     za nadgodziny, niedziele i święta
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc
- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji       zamówień,
- opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

ikonaKrefeld
UNIWORK Sp. z o.o.