Praca Klub nocny w centrum Warszawy Tancerki - Hostessy - Duże pieniądze

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
10000 - 50000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Klub nocny w centrum Warszawy poszukuje chętnych dziewczyn do pracy w charakterze tancerek. Kochasz nocne życie, imprezy , jesteś uśmiechnięta, wygadana, wiesz czego chcesz, lubisz flirtować ? Zapraszamy do pracy, będzie Pani zadowolona. Możliwa umowa o prace, dziewczyny z zagranicy mile widziane. Nie masz doświadczenia ? Dla nas nie jest to problem, wszystkiego się u nas nauczysz !

Klub nocny w centrum Warszawy Tancerki - Hostessy - Duże pieniądze

Warszawa
Tancerka

Obowiązki

  • rozkręcanie imprezy
  • rozmowa z gośćmi
  • pokazy pole dance
  • prywatne pokazy pole dance

Wymagania

  • 18 lat
  • motywacja do pracy
  • podstawowej znajomości języków obcych
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • dniówka 100 PLN + to co zarobisz danego dnia
  • 70 PLN za prywatne pokaz pole dance
  • 25% od konsumpcji* piątek - sobota
  • 30% od konsumpcji* niedziela - czwartek
*konsumpcja - Sprzedaż szampana i drinków np. za 1000 PLN i 25% lub 30% tej kwoty to Twój zarobek.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu  787 620 532 lub e-mail  Aplikuj