Praca Klaver- praca na -5 tygodni, extra bonusy

Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Chcesz zarobić extra gotówkę na święta? Wyjedź z Nami do pracy na święta i zyskaj EXTRA BONUS 250 € oraz zwrot kosztów dojazdu od pracodawcy. Oferta na krótki czas- 5 tygodni z możliwością przedłużenia.

Klaver- praca na -5 tygodni, extra bonusy

Rotterdam
18450

Obowiązki

Przy czym będziesz pracować ?

- będziesz wykonywać proste prace produkcyjne przy sortowaniu i pakowaniu owoców warzyw
- produkcja stroików świątecznych
-oraz inne proste prace takie jak: pakowanie żywności, ubrań czy kosmetyków

Wymagania

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia. Nauczysz się wszystkiego na miejscu.
Wyjazdy z Polski:
28-11-2021
02-12-2021
05-12-2021
09-12-2021
12-12-2021
16-12-2021
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !

Oferujemy

Pracodawca ofertuje:
- bonus 250 € netto
- zwrot kosztów transportu z Polski do Holandii- 90€
- paczki świąteczne
- cotygodniowe wypłaty przelewane na konto
- dużą ilość godzin pracy od poniedziałku do soboty
- fajne warunki zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne i opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii
Zadzwoń do Nas już dziś i zapisz się na wyjazd:
Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 18:00
Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00
Izabela: +48 570 901 913 dostępna od 8:00 do 16:00
Klaver Sp. z.o.o Częstochowa ul. Gminna 131

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).